O nás

Obchod

Provozujeme eshop zaměřený na náhradní díly, zejména zadní nápravy, ložiska, tlumiče a další komponenty pro francouzské vozy Peugeot, Citroen, Renault

Zadní nápravy

Zadní nápravy jsou vyráběny ve střední Evropě v moderně vybavené továrně. Kvalitu zaručuje použité nejlepších materiálů a komponent dostupných na trhu, rovněž jako dlouholeté zkušenosti s výrobou těchto dílů.

Autoservis Michal Kačírek

Provozujeme rovněž autoservis v Příbrami. Provádíme zde zejména výměny zadních náprav. Máme více jako 18 let zkušeností a řadu spokojených, vracejících se zákazníků.

Záruka, odkup staré nápravy a doprava

Na zadní nápravy poskytujeme záruku 2 roky bez omezení ujetých kilometrů! Starou zadní nápravu můžete využít jako protihodnotu při koupi nové nápravy

Co pro vás můžeme udělat?

Eshop je dostupný 24 hodin a 7 dní v týdnu. Sklad je otevřen ve všední dny. Pokud si objednáte dnes, zpracujeme vaši objednávku nejpozději následující pracovní den.

Na nápravy bylo použito nejlepších dílů. Nejsou vyráběny v Asii a prošly náročnými testy. Jsou spolehlivé a značně prodlouží životnost a použitelnost vašeho vozu.

S dopravou si nemusíte dělat starosti. Doručíme vám díly tam, kam si určíte (v rámci ČR)

Již 18 let provozujeme autoservis. Nasbírali jsme mnoho zkušeností a rádi vám pomůžeme. Neváhejte a objednejte si prohlídku přímo u nás.